Penziony v Kryžanivka

Ubytování v Kryžanivka v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Kryžanivka. Většina penzionů v Kryžanivka se od hotelů v Kryžanivka liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Kryžanivka.
Řadit dle:


9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

1. Cottage Otdykh u Morya 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Cottage Otdykh u Morya is offering accommodation in Kryzhanivka. Among the various facilities are barbecue facilities and a terrace. Both free WiFi and private parking are available at the guest house.


2. Country House More 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Country House More is set in Kryzhanivka. Guests staying at this country house have access to free WiFi. The country house comes with a cable flat-screen TV.


3. House near the sea 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Featuring free WiFi, House near the sea is situated on the beachfront in Kryzhanivka. This holiday home offers barbecue facilities. This holiday home has a living room and a fully equipped kitchen with an oven and a fridge. A flat-screen TV is featured.


4. komnata s kukhnei 

Pokojů: 2
Hodnocení hostů
100 %

Set in Kryzhanivka, komnata s kukhnei offers barbecue facilities. Free WiFi is included. All rooms in the guest house are fitted with a kettle. Certain rooms are fitted with a kitchenette with a fridge and a stovetop.


5. Отдых у моря 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %


6. Cottage near the sea 

Foto: Cottage near the sea
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Boasting a terrace and a bar, Cottage near the sea is located in Kryzhanivka. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. The property features a 24-hour front desk and free WiFi is available. The units in the inn are equipped with a kettle.

Pokoje

Dům se 4 ložnicemi
10 osob3450 - 3879 UAH za noc

7. Затишний вiдпочинок 

Pokojů: 4
Hodnocení hostů
0 %

Boasting a garden and free WiFi, Затишний вiдпочинок is set in Kryzhanivka. Each room includes a patio. All units in the guest house are equipped with a kettle. All guest rooms include a wardrobe.


8. Dom dlia otdykha 

Pokojů: 2
Hodnocení hostů
0 %


9. Vacation home on Pivdenna 73 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Vacation home on Pivdenna 73 is set in Kryzhanivka and offers barbecue facilities and a garden. The air-conditioned accommodation is 16 km from Odessa. The holiday home includes 1 bedroom and a kitchenette with a microwave and a kettle.


9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: